CZYM JEST FUN CUBE

i dlaczego tak wciąga

VR I ESCAPE ROOMY

Czyli połączenie doskonałe

Escape Roomy to pokoje zagadek. Zabawa polega na tym, żeby jak najszybciej się z niego wydostać w kooperacji z innymi uczestnikami. Zagadki bywają wizualne, logiczne lub całkowicie z kosmosu, ale jedno jest pewne – tykanie zegara odliczającego koniec czasu. Nie trać go więc i zajrzyj do nas 🙂

VR, czyli rzeczywistość wirtualna, to jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych ostatnich lat. Dzięki goglom i grafice komputerowej, gracze są w stanie zobaczyć i poczuć rzeczy, których tak naprawdę nie ma. Dzięki poczuciu imersji można przenieść każdego w dowolne, nawet nieistniejące miejsce.

Łącząc te dwie rzeczy mogliśmy przenieść rozrywkę escape roomową na zupełnie nowy, niespotykany dotychczas poziom. Grafika komputerowa daje nam nieskończone możliwości kreowania nowych światów, sposobów interakcji i wymagających zagadek, których nie powstydziłby się żaden nowoczesny escape room. Satysfakcja jest gwarantowana.

escape roomy

vr

integracja

LOKAL

Stąd wyruszycie w dalekie podróże

Mieścimy się w poznańskim Centrum Handlowym M1 przy ulicy Szwajcarskiej 14. Na 86 metrach kwadratowych posiadamy 10 jednoosobowych stanowisk do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości, wygodną kanapę dla oczekujących, recepcję oraz małą szatnię.
Dwa stanowiska są nieco większe, aby zapewnić maksymalny komfort podczas bardziej aktywnych fizycznie gier.

SPRZĘT

Wyposażenie FunCube ma zapewniać idealną i płynną rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości, dlatego w każdym cubie znajduje się potężny komputer i okulary Oculus Rift S zapewniające świetne wrażenia wizualne i dźwiękowe. W połączeniu z kontrolerami jesteśmy w stanie zapewnić graczom niezapomniane wrażenia i rozrywkę, do której będą chcieli wracać.

REGULAMIN

Warunkiem skorzystania z usług FunCube jest akceptacja regulaminu.

Call Now Button