CZYM JEST FUNCUBE

i dlaczego tak wciąga

gry VR I e-sport

Czyli połączenie doskonałe

VR czyli rzeczywistość wirtualna, to jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych ostatnich lat. Dzięki goglom i grafice komputerowej, gracze są w stanie zobaczyć i poczuć rzeczy, których tak naprawdę nie ma. Dzięki poczuciu imersji można przenieść każdego w dowolne, nawet nieistniejące miejsce.
 

Dynamicznie rozwijająca się technologia VR kusi i motywuje by podawać ją w szerszej formie. W perspektywie przyświeca nam popularyzowanie rozrywki z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości w środowisku jakim jest e-sport.

E-sport jest to rywalizacja, której przedmiotem zawodników są gry komputerowe o różnorodnej tematyce. Dzięki możliwości strumieniowania rozgrywek na żywo z początkiem lat 2000, przybrały aktualny kształt i nieustannie rośnie ich popularność, a także społeczność.

FunCube to salon VR z zacięciem na sportowe emocje. Zaznacie tutaj rozgrywek rozwijających aktywność fizyczną z wykorzystaniem gier, które wymagają intensywnej choreografii całego ciała. Satysfakcja jest gwarantowana.

vr

gry

integracja

LOKAL

Stąd wyruszycie w dalekie podróże

Mieścimy się w poznańskim Centrum Handlowym M1 przy ulicy Szwajcarskiej 14. Na 86 metrach kwadratowych posiadamy 10 jednoosobowych stanowisk do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości, wygodną kanapę dla oczekujących, recepcję oraz małą szatnię.
Dwa stanowiska są nieco większe, aby zapewnić maksymalny komfort podczas bardziej aktywnych fizycznie gier.

SPRZĘT

Wyposażenie FunCube ma zapewniać idealną i płynną rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości, dlatego w każdym cubie znajduje się potężny komputer i okulary Oculus Rift S zapewniające świetne wrażenia wizualne i dźwiękowe. W połączeniu z kontrolerami jesteśmy w stanie zapewnić graczom niezapomniane wrażenia i rozrywkę, do której będą chcieli wracać.

REGULAMIN

Warunkiem skorzystania z usług FunCube jest akceptacja regulaminu.

Call Now Button