ROZRYWKA JUTRA

zagraj już dziś

GRY

  WYPRAWA DO INNEJ RZECZYWISTOŚCI

W przerwie na lunch…?

W naszych cubach będziecie mogli zagrać multiplayerowo w popularne gry ze Steama! Nasze dwa z dziesięciu stanowisk mają nawet nieco większy rozmiar, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym ruchowo grom.

Postanowiliśmy zastosować tutaj prosty system naliczania modułowego – rozpoczynasz rozgrywkę, która bazowo trwa 30 minut / 35 zł. Każde kolejne moduły minutowe kosztują kolejno:

20 minut = 20 zł

30 minut = 30 zł … i tak dalej

(*po odbyciu bazowych 30 minut gry w cenie 35 zł)

Każde dodatkowe 10 minut gry, to 10 zł więcej.

Jeśli dokładnie wiesz kiedy i w co chcesz zagrać, możesz dokonać rezerwacji przez Internet. Na miejscu nasz pracownik będzie czujnie i uważnie pilnował Twoich minut i poinformuje cię kiedy zarezerwowany czas minie. 

W ofercie posiadamy:

RevolVR

Na odległej planecie, pokrytej piaskiem i ogarniętej wiatrem, potentaci produkujący broń, żądnym przygód śmiałkom wynajmują ciała robotów. Na zrobotyzowanym Dzikim Zachodzie weź udział w jednym ze strać i pokaż innym swoje umiejętności w posługiwaniu się wyszukaną i unikalną bronią.

Elven Assassin

Weź łuk i wyeliminuj hordy orków by obronić miasto. Zostań samotnym bohaterem lub zjednocz siły z innymi zabójcami w trybie kooperacji. Aby przetrwać, nie daj się trafić rzucanymi w ciebie toporami przez orczych wojowników.

Minecraft

Jeden z gorętszych tytułów ostatnich lat. Gra- piaskownica, która nie ogranicza cię w żaden sposób. Zabaw się w górnika by pozyskiwać surowce do tworzenia broni, narzędzi lub budynków. Wybierz jeden z dwóch trybów- klasyczny jeśli chcesz cieszyć się rozgrywką bez stresu lub survivalowy pamiętając, że w nocy pojawiające się potwory będą na ciebie czyhać.

Angry Birds: Isle of Pigs

Złowrogie, zielone świnie wyjechały na wakacje, na wyspę… i ukradły jaja, które trzeba odebrać. Aby osiągnąć ten cel, wyeliminuj chrumkających przeciwników, strzelając z procy Red’em, Chuck’iem lub innymi znanymi ptaszyskami. Kilkadziesiąt poziomów to zabawa na egzotycznych plażach, stromych klifach, a nawet zaśnieżonych szczytach.

Beat Saber

Beat Saber to klasyk doznań VR! Bardzo rytmiczna, energetyczna gra, w trakcie której operujesz specjalną szablą, by rozcinać bity 🙂

Robo Recall

Wciel się w specjalistę od eliminowania robotów. Podróżuj po różnych lokacjach miasta i staw czoła mechanicznym wrogom. Ulepszaj uzbrojenie, rzucaj przeciwnikami i bij rekordy!

Just in Time Incorporated

Posada agenta ubezpieczeniowego jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca! Z wykorzystaniem technologii hiperrękawicy panuj nad czasem i chroń klientów przed niebezpieczeństwami!

Super Hot VR

Czas płynie tylko wtedy kiedy się ruszasz. Masz zerową wytrzymałość- tak samo jak twoi przeciwnicy, zatem mierz w nich celnie z broni palnej lub tym co masz pod ręką. A z patelni zrób tarczę aby się bronić.

Job Simulator

Jest rok 2050. Większość ludzkich obowiązków wykonują maszyny. Dzięki symulatorowi ludzie przyszłości mogą dowiedzieć się na czym polega pracowanie. 

Traffic Jams

Początek Twojej kariery to niepozorne miasteczko, gdzie do twoich zadań należy kierowanie niegrzecznymi pieszymi, niecierpliwymi kierowcami, a bywa że i meteorytami!

Onward

Pierwszoosobowa strzelanka, łącząca rozgrywkę MilSim (ang. military simulation) z doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości. Tryb wieloosobowy determinuje sukces: ważna jest koordynacja działań z innymi graczami, skuteczna komunikacja oraz wykorzystanie zmiennych środowiskowych i wybór odpowiedniej broni.

SCP: Labrat

Przełamanie zabezpieczeń w podziemnym ośrodku badawczym uwalnia niebezpieczne anomalie. Aby przetrwać i uciec, po drodze odnajduj przedmioty, dzięki którym uda ci się ujść cało. Liczne obiekty SCP będą jednak czaić się w całej placówce, a wraz z postępem działań, wyzwania okażą się coraz bardziej wymagające…

Creed: Rise to glory

Inspirowana filmem Creed: Narodziny legendy gra to okazja do wcielenia się w postać boksera Adonisa Creeda. Poznajemy jego karierę od samego początku: od ulicznego amatora do profesjonalnego zawodnika. Naszym trenerem jest Rocky Balboa, a co warto zaznaczyć – jego postać jest grywalna 🙂

Arizona Sunshine

Postapokaliptyczna Arizona pełna zombie! Od teraz twoimi jedynymi problemami są walka z hordami przeciwników, palące słońce oraz ograniczona amunicja i żywność. Spróbujesz przetrwać?

Doom VFR

Jesteś szczęśliwcem, któremu udało się przetrwać inwazję na placówkę UAC. Dzięki świadomości przejmuj kontrolę nad robotami by unicestwić istoty z piekła rodem.

The Walking Dead: Onslaught

Nie zaznasz odpoczynku walcząc o przetrwanie. Przenieś się do świata The Walking Dead, wciel w jedną z wybranych postaci z serialu i zwalczaj okropności nowego, apokaliptycznego świata.

Propagation VR

Spróbuj przetrwać apokalipsę zombie, uzbrojony tylko w broń palną i pięści. Na twej drodze staną przerażające istoty i wielogatunkowe mutanty. Odważ się i sprawdź czy przetrwasz nadciągające fale przeciwników…

Face your fears

Nigdy nie wiecie co czai się w mroku! Rozglądajcie się dookoła, patrzcie w górę i za siebie, nie wiadomo bowiem skąd nadciąga strach… Roboty, duchy i femme fatale- znajdziecie tu wszystko!

Blade and sorcery

Chcesz walczyć? Arena wzywa! Wybieraj spośród mieczy, toporów, sztyletów, łuków oraz magii i spuść łomot swoim przeciwnikom. Uwaga! Wrogowie wiarygodnie reagują na zadawane im ciosy, jest brutalnie…

Współpracujemy z

Call Now Button