ROZRYWKA JUTRA

zagraj już dziś

GRY

  WYPRAWA DO INNEJ RZECZYWISTOŚCI

W przerwie na lunch…?

W naszych cubach będziecie mogli zagrać multiplayerowo w popularne gry ze Steama! Nasze dwa z dziesięciu stanowisk mają nawet nieco większy rozmiar, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym ruchowo grom.

Postanowiliśmy zastosować tutaj prosty system naliczania modułowego – rozpoczynasz rozgrywkę, która bazowo trwa 30 minut / 35 zł. Każde kolejne moduły minutowe kosztują kolejno:

20 minut = 20 zł

30 minut = 30 zł … i tak dalej

(*po odbyciu bazowych 30 minut gry w cenie 35 zł)

Każde dodatkowe 10 minut gry, to 10 zł więcej.

Jeśli dokładnie wiesz kiedy i w co chcesz zagrać, możesz dokonać rezerwacji przez Internet. Na miejscu nasz pracownik będzie czujnie i uważnie pilnował Twoich minut i poinformuje cię kiedy zarezerwowany czas minie. 

W ofercie posiadamy:

Blaston

W zwolnionym tempie wykonuj uniki i zwroty, aby nadchodzące ataki nie dosięgnęły Cię i twórz kombinacje olśniewających ataków. Blaston zapewnia zabawny trening taktyczny. Ale najważniejsze jest to byś nigdy nie stał spokojnie. Gra zdobyła VR Fitness Awards jako Najlepsza Nowa Gra Fitness Roku 2020.

Elven Assassin

Weź łuk i wyeliminuj hordy orków by obronić miasto. Zostań samotnym bohaterem lub zjednocz siły z innymi zabójcami w trybie kooperacji. Aby przetrwać, nie daj się trafić rzucanymi w ciebie toporami przez orczych wojowników.

Minecraft

Jeden z gorętszych tytułów ostatnich lat. Gra- piaskownica, która nie ogranicza cię w żaden sposób. Zabaw się w górnika by pozyskiwać surowce do tworzenia broni, narzędzi lub budynków. Wybierz jeden z dwóch trybów- klasyczny jeśli chcesz cieszyć się rozgrywką bez stresu lub survivalowy pamiętając, że w nocy pojawiające się potwory będą na ciebie czyhać.

Angry Birds: Isle of Pigs

Złowrogie, zielone świnie wyjechały na wakacje, na wyspę… i ukradły jaja, które trzeba odebrać. Aby osiągnąć ten cel, wyeliminuj chrumkających przeciwników, strzelając z procy Red’em, Chuck’iem lub innymi znanymi ptaszyskami. Kilkadziesiąt poziomów to zabawa na egzotycznych plażach, stromych klifach, a nawet zaśnieżonych szczytach.

Onward

Pierwszoosobowa strzelanka, łącząca rozgrywkę MilSim (ang. military simulation) z doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości. Tryb wieloosobowy determinuje sukces: ważna jest koordynacja działań z innymi graczami, skuteczna komunikacja oraz wykorzystanie zmiennych środowiskowych i wybór odpowiedniej broni.

Echo VR

Rozgrywka toczy się w warunkach zerowej grawitacji; aby poruszać się, należy przyciągać się do lub odpychać od przedmiotów, co skutkuje nietypowymi doświadczeniami. Celem gry jest dostarczenie świecącego dysku na koniec planszy przeciwników. W trakcie działań możesz ogłuszać przeciwników, zaś interakcje z obiektami na planszy mogą spowodować utratę dysku.

Population: One

Pierwszosobowa strzelanka battle royale. Celem jest wyeliminowanie graczy, którzy nie należą do naszej drużyny. Ogromną zaletą gry jest swoboda poruszania się – możesz wspiąć się na każdą strukturę oraz korzystać z mini lotni, aby obserwować pole bitwy z lotu ptaka. Ponadto możesz budować barykady, by uniknąć wrogiego ognia.

Beat Saber

Beat Saber to klasyk doznań VR! Bardzo rytmiczna, energetyczna gra, w trakcie której operujesz specjalną szablą, by rozcinać bity 🙂

Robo Recall

Wciel się w specjalistę od eliminowania robotów. Podróżuj po różnych lokacjach miasta i staw czoła mechanicznym wrogom. Ulepszaj uzbrojenie, rzucaj przeciwnikami i bij rekordy!

Lightblade VR

Przejdź szkolenie pod okiem robota-instruktora, aby opanować władanie plazmowym mieczem. Odbijaj i unikaj laserowych pocisków- trenuj aż do perfekcji!

Super Hot VR

Czas płynie tylko wtedy kiedy się ruszasz. Masz zerową wytrzymałość- tak samo jak twoi przeciwnicy, zatem mierz w nich celnie z broni palnej lub tym co masz pod ręką. A z patelni zrób tarczę aby się bronić.

Job Simulator

Jest rok 2050. Większość ludzkich obowiązków wykonują maszyny. Dzięki symulatorowi ludzie przyszłości mogą dowiedzieć się na czym polega pracowanie. 

The Lab

To zbiór minigier o przeróżnej tematyce. Możesz trafić do zamku, który trzeba obronić, strzelać z ogromnej procy lub kierować pojazdem przyszłości!

Arizona Sunshine

Postapokaliptyczna Arizona pełna zombie! Od teraz twoimi jedynymi problemami są walka z hordami przeciwników, palące słońce oraz ograniczona amunicja i żywność. Spróbujesz przetrwać?

Doom VFR

Jesteś szczęśliwcem, któremu udało się przetrwać inwazję na placówkę UAC. Dzięki świadomości przejmuj kontrolę nad robotami by unicestwić istoty z piekła rodem.

Vader Immortal: Episode I

Ty i twoi sprzymierzeńcy przekraczacie próg tajemniczej twierdzy Dartha Vadera. Pokonaj przerażających wrogów, nawet samego Lorda Sithów. 

I expect you to die

Spróbuj się w roli szpiega, którego zadaniem jest wydostanie się z pomieszczeń naszpicowanych pułapkami. Jednak miej się na baczności… chwila nieuwagi może kosztować cię życie.

Face your fears

Nigdy nie wiecie co czai się w mroku! Rozglądajcie się dookoła, patrzcie w górę i za siebie, nie wiadomo bowiem skąd nadciąga strach… Roboty, duchy i femme fatale- znajdziecie tu wszystko!

Blade and sorcery

Chcesz walczyć? Arena wzywa! Wybieraj spośród mieczy, toporów, sztyletów, łuków oraz magii i spuść łomot swoim przeciwnikom. Uwaga! Wrogowie wiarygodnie reagują na zadawane im ciosy, jest brutalnie…

Współpracujemy z

Call Now Button