ROZRYWKA JUTRA

zagraj już dziś

GRY NA MINUTY

WYPRAWA DO INNEJ RZECZYWISTOŚCI

W przerwie na lunch…?

W FunCube nie stawiamy jedynie na escape roomy. W naszych cubach będziecie mogli zagrać multiplayerowo także w popularne gry ze Steama! Nasze dwa z dziesięciu stanowisk, mają nawet nieco większy rozmiar, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym ruchowo grom.

Postanowiliśmy zastosować tutaj prosty system naliczania minutowego – rezerwując stanowisko przez Internet lub w recepcji zgłaszacie ile minut i w co chcielibyście zagrać, a nasz pracownik już wszystkim się zajmie.
Cena to 
1zł za minutę rozgrywki – proste 🙂
Przy rezerwacji całej godziny płacisz jedynie 50zł .

W ofercie posiadamy:

Minecraft

Jeden z gorętszych tytułów ostatnich lat. Gra- piaskownica, która nie ogranicza cię w żaden sposób. Zabaw się w górnika by pozyskiwać surowce do tworzenia broni, narzędzi lub budynków. Wybierz jeden z dwóch trybów- klasyczny jeśli chcesz cieszyć się rozgrywką bez stresu lub survivalowy pamiętając, że w nocy pojawiające się potwory będą na ciebie czyhać.

Angry Birds: Isle of Pigs

Złowrogie, zielone świnie wyjechały na wakacje, na wyspę… i ukradły jaja, które trzeba odebrać. Aby osiągnąć ten cel, wyeliminuj chrumkających przeciwników, strzelając z procy Red’em, Chuck’iem lub innymi znanymi ptaszyskami. Kilkadziesiąt poziomów to zabawa na egzotycznych plażach, stromych klifach, a nawet zaśnieżonych szczytach.

Beat Saber

Beat Saber to klasyk doznań VR! Bardzo rytmiczna, energetyczna gra, w trakcie której operujesz specjalną szablą, by rozcinać bity 🙂

Robo Recall

Wciel się w specjalistę od eliminowania robotów. Podróżuj po różnych lokacjach miasta i staw czoła mechanicznym wrogom. Ulepszaj uzbrojenie, rzucaj przeciwnikami i bij rekordy!

Lightblade VR

Przejdź szkolenie pod okiem robota-instruktora, aby opanować władanie plazmowym mieczem. Odbijaj i unikaj laserowych pocisków- trenuj aż do perfekcji!

Super Hot VR

Czas płynie tylko wtedy kiedy się ruszasz. Masz zerową wytrzymałość- tak samo jak twoi przeciwnicy, zatem mierz w nich celnie z broni palnej lub tym co masz pod ręką. A z patelni zrób tarczę aby się bronić 🙂

Job Simulator

Jest rok 2050. Większość ludzkich obowiązków wykonują maszyny. Dzięki symulatorowi ludzie przyszłości mogą dowiedzieć się na czym polega pracowanie. 

The Lab

To zbiór minigier o przeróżnej tematyce. Możesz trafić do zamku, który trzeba obronić, strzelać z ogromnej procy lub kierować pojazdem przyszłości!

Arizona Sunshine

Postapokaliptyczna Arizona pełna zombie! Od teraz twoimi jedynymi problemami są walka z hordami przeciwników, palące słońce oraz ograniczona amunicja i żywność. Spróbujesz przetrwać?

Doom VFR

Jesteś szczęśliwcem, któremu udało się przetrwać inwazję na placówkę UAC. Dzięki świadomości przejmuj kontrolę nad robotami by unicestwić istoty z piekła rodem.

Vader Immortal: Episode I

Ty i twoi sprzymierzeńcy przekraczacie próg tajemniczej twierdzy Dartha Vadera. Pokonaj przerażających wrogów, nawet samego Lorda Sithów. 

I expect you to die

Spróbuj się w roli szpiega, którego zadaniem jest wydostanie się z pomieszczeń naszpicowanych pułapkami. Jednak miej się na baczności… chwila nieuwagi może kosztować cię życie.

Face your fears

Nigdy nie wiecie co czai się w mroku! Rozglądajcie się dookoła, patrzcie w górę i za siebie, nie wiadomo bowiem skąd nadciąga strach… Roboty, duchy i femme fatale- znajdziecie tu wszystko!

Blade and sorcery

Chcesz walczyć? Arena wzywa! Wybieraj spośród mieczy, toporów, sztyletów, łuków oraz magii i spuść łomot swoim przeciwnikom. Uwaga! Wrogowie wiarygodnie reagują na zadawane im ciosy, jest brutalnie…

Współpracujemy z

Call Now Button